Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Банчук Олександр Анатолійович, к.юрид.н. (2008); заст. Міністра юстиції (18.09.2019-11.03.2020; з 11.03.2020-).
Н. 08.10.1980 (с.Михалкове, Сокирянський р-н, Чернів. обл.).
Осв.: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2003). маґістр. права.
03.-09.2003 - юрисконсульт ТОВ «Агроспецресурси». 10.2003-09.06 - аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 10.2006-12.14 - експерт-юрист в ГО «Центр політико-правових реформ». 12.2014-01.18 - н.п., 01.2018-09.19 - с.н.п. відділу проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права ім. В.Корецького НАНУ.
Контакти:


Роздрукувати довідку