Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Микичак Іріна Володимирівна; заст. Міністра охорони здоров'я України (з 04.2020).
Н. 11.06.1961 (м.Львів).
Осв.: Львів. держ. мед. ін-т (1984), лікар-педіатр; Укр. академія держ. управління при Президентові України (2001), маґістр держ. управління.
08.1978-07.84 - студентка Львів. держ. мед. ін-ту. 03.1983-05.84 - медсестра інфарктного відділу, 08.1984-07.85 - лікар-інтерн з педіатрії Львів. обл. клінічної лікарні. 1985-09.92 - дільничний педіатр Перемишлянської центр. р-ної лікарні. 09.1992-09.94 - клінічний ординатор з педіатрії НДІ спадкової патології МОЗ України. 09.1994-01.95 - дільничний педіатр Перемишлянської центр. р-ної лікарні. 01.1995-08.96 - асистент катедри пропевдетичної педіатрії Львів. держ. мед. ін-ту. 08.1996-07.97 - гол. спеціаліст з педіатрії Гол. упр. охорони здоров'я Львів. облдержадмін. 07.1997-12.2003 - гол. лікар Львів. обл. дитячої клінічної лікарні "Охмадит". 12.2003-03.06 - заст. нач. Гол. упр. охорони здоров'я - нач. упр. лікпрофдопомоги матерям і дітям, 03.2006-11.08 - нач. відділу охорони материнства і дитинства  Гол. упр. охорони здоров'я, 12.2008-01.13 - заст. нач. Гол. упр. охорони здоров'я - нач. упр. організації мед. допомоги населенню, 01.2013-04.17 - заст. директора Департаменту - нач. упр. мед. допомоги населенню, 04.2017-12.19 - директор Департаменту охорони здоров'я Львів. облдержадмін. 03.-04.2020 -1-й заст. Міністра охорони здоров' я України.
Засл. лікар України (2007).

Контакти:


Роздрукувати довідку