Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Орлов Сергій Геннадійович; заст. Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (з 07.2020).
Н. 11.09.1990 (м.Харків).
Осв.: Національний університет «Києво-Могилянська академія» (2011), «Фінанси і кредит».
04.-06.2012 - старший економіст сектору роботи з відділеннями ПАТ «Реал Банк». 11.2012-01.14 - директор з виробництва, 01.2014-01.15 - комерційний директор, 05.2015-01.17 - заступник генерального директора ТОВ «Северстройналадка». 09.2019-07.20 - помічник-консультант народного депутата України Германа Д.В. 

Контакти:


Роздрукувати довідку