Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Коваль Олександр Сергійович; Рівненська облдержадмін., голова (з 27.12.2023).
Н. 12.10.1987 (м.Костопіль, Рівн. обл.); одружений; має сина.
Осв.: Національний ун-т водного господарства та природокористування (2004-09), «Екологія та охорона навколишнього середовища»; Інституту післядипломної освіти Нац. ун-ту водного господарства та природокористування (2012), «Землеустрій та кадастр».
З 2009 - спеціаліст І категорії відділу ведення державного реєстру виборців апарату Костопільської райдержадміністрації. 2010-12 - зав. сектору Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему в Костопільському районі Рівненської обл., гол. спеціаліст відділу у справах преси та інформації апарату Костопільської райдержадміністрації, менеджер з реґіонального розвитку ТОВ «Костопільтеплоагроінвест». З 2012 - гол. спеціаліст відділу державної експертизи управління землеустрою Головного управління Держземаґентства у Рівненській обл. 02.2013-04.16 - заст. начальника, начальник управління Держземаґентства в Костопільському районі. З 05.2016 - 1-й заст. голови, 12.2019-12.20 - голова Костопільської райдержадмін. 12.2020-03.21 - 1-й заступник міського голови Костопільської міської ради. 03.2021-12.23 - голова Рівненської райдержадмін.


Контакти:


Роздрукувати довідку